Hakkımızda
Sorunsuz Teslimat
Sorunsuz Teslimat

Profesyonel olmayan kuryelerle gönderi çıkan hemen hemen herkes, sizin için oluşan can sıkıcı teslimat sorunlarıyla karşılaşır. W7GO her kullanıcının en iyi hizmeti almasını sağlamaya çalışır. Bu nedenle, w7go.com'u seçerek, ekstra paket sigortası dahil, paket takibi, özellikle düşük hasarlı ve kayıp paket insidansı ile kanıtlanmış ve güvenilir ekspres kuryeleri ve ayrıca son derece yetkin ve yardımsever müşteri hizmetleri uzmanlarını seçmiş olursunuz.

Kanıtlanmış Kalite
Kanıtlanmış Kalite

İş itibarı ve başarısının yalnızca doğru ürün (hizmet) pazarlama stratejisine değil, aynı zamanda iyi müşteri hizmetleri standartlarına, müşteri satın alma deneyimlerine de bağlı olduğunu muhtemelen kabul edeceksiniz. Müşteri deneyimi, doğrudan teslimat kalitesine bağlı olduğundan, iş ortağınızı işinizi temsil edeceği için seçerken çok dikkatli olmalısınız. "w7go.com" sadece uluslararası kabul görmüş taşıyıcıları bir araya getirmiştir. Müşterileriniz şüphesiz düşündüğünüzden daha akıllı ve kesinlikle farkı hissedecekler. Hızlı ve kaliteli teslimat, mutlu bir müşteriye ve dolayısıyla başarılı işinize yol açar.

Özel Fiyatlar
Size Özel Hazırlanmış, Ekonomik Fiyatlar

Sizin için uluslarası tüm gönderi alternatiflerini araştırıyor ve en uygunlarını bir araya getiriyoruz. Bu nedenle, benzer uygulama ve firmaların sunduğundan çok daha cazip olan fiyatları sunabiliyoruz. Birlikte hedeflediğimiz şey, sizleri sadece büyük sorunlardan kurtarmak değil, aynı zamanda maliyetten tasarruf ettirmek. Bu nedenle, size bizim için mevcut olan indirimleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çok Daha Hızlı
Çok Daha Hızlı

"w7go.com" u seçerek, kolilerinizi göndermek için uzun kuyruklar beklemekten veya en iyi teklifi, hatta belirli bir toplama istasyonuna bir kolinin fiziksel teslimatını sağlamaktan kurtulabilirsiniz. Her şeyi tek bir sağlayıcıdan alabilirsiniz. Sipariş prosedürü birkaç dakika sürer ve yapmanız gereken tek şey bir kurye seçip gelmesini beklemektir! Gönderi için zman harcamak yerine, sizin veya işiniz için önemli olan konulara daha fazla zaman ayırın.

Çok Daha Uygun
Çok Daha Uygun

Amacımız, müşterilerimiz için kolay ve kullanışlı bir sistem geliştirmektir. w7go.com size fiyat ve hacim hesaplayıcı, paket takibi, canlı yardım veya eski siparişleri kopyalama imkanı gibi bir dizi yardımcı araç sunar. Ayrıca hizmetlerimiz için online olarak ya da havale/eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Tam Otomasyon
Tam Otomasyon

Gönderilerinizi 7 gün 24 saat istediğiz zaman oluşturup, talebinizi sisteme ekleyebilirsiniz. Gönderinizi oluşturmanızın ardından operasyonunun tamamlanmasının ardından belgelerinizi hızlıca indirebileceksiniz. Gönderi sayısına bağlı olarak, gündelik zamanınızdan haftada birçok saat veya hatta yılda birkaç güne kadar tasarruf edebilirsiniz. Tasarruf ettiğiniz zamanı gerçekten neye harcayabileceğinizi hayal etmeye çalışın! "w7go.com" entegrasyonu herkes için ücretsizdir.