Hızlı Teslimat

Türkiye'den, 200 den fazla ülkeye gönderilerinizi en hızlı şekilde göndermek için sizlere hizmet sunuyoruz. W7GO olarak ekspres gönderim hizmetlerimizden yararlanarak, gönderilerinizi en hızlı şekilde dünyanın her yerine kapıdan kapıya olacak şekilde teslim edebilirsiniz. İster döküman, ister paket gönderilerinizi tüm isteklerinize cevap verebilecek kapasites ekonomik ve güvenli bir şekilde, ekspres servislerimiz ile taşıyoruz. 

Yurtdışı gönderileriniz hava yolu ile en hızlı şekilde alıcınıza ulaşır. Bir çok ülkeye bir günde gönderilerinizi teslim edebilir ve zamandan tasarruf ederek işlerinize çok daha kolay bir şekilde yoğunlaşabilirsiniz. 

Ekspres gönderi ücretlerimiz, göndereceğiniz paketin veya dökümanın ağırlığına ve hacmine göre değişkenlikler gösterebilmektedir. W7GO Uygulaması içerisinde size özel olarak sunduğumuz fiyat listelerimiz ile dünyanın her yerine yapacağınızı gönderilerinizi tek tık ile kolayca sorgulayabilirsiniz. Ağır gönderileriniz için en uygun teklifleri toplamak için ise yine W7GO'nun sizler için sunulan, yapay zeka destekli teklif uygulamasını kullanabilir veya müşteri temsilcilerimiz ile destek üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Sizler en uygun fiyatları sunabilmek için W7GO çalışanlarımız, düzenli olarak tüm listeleri inceler ve sizler için en uygun rotaları oluşturarak hızlı gönderi yapmanızın yanında en ekonomik fiyatları sizler için sunar. 

Doküman, Koli, Evrak, Dosya, Numune, Paket, Hediye vb. gibi tüm kargolarınızı bir çok ülkeye bir günlük teslimat süresi olacak şekilde kolayca gönderebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz ekspres listelerimiz düzenli olarak kontrol edildiği ve güncellendiği için bir çok firmanın standart ve ekonomik listeleri ile neredeyse eşdeğerdir. 

Kargonuz tüm Türkiye genelinde bulunduğunuz ildeki adresinizden alınır ve sizden alındıktan sonra transfer merkezine gönderimi sağlanarak, operasyonu tamamlandıktan sonra yurtdışına sevk edilir. Yurtdışına kargo ulaşım süreleri tatil günleri ve uzak bölge teslimatı gibi sebeplerden dolayı değişim bazı ülkeler için değişim gösterebilmektedir. 30 Kg üzeri kargolarınız için özel fiyat isteyebilirsiniz. W7GO sistemi, 30 kg. üstündeki sorgulamalarınız için sizin adınıza teklif havuzuna otomatik olarak bir teklif talebi oluşturur. Yüksek ağırlıklı gönderiniz için firmalar en uygun teklifleri sizin için sunar ve sistem bu teklifleri en uygun ve en ekonomik olarak şekilde sıralayarak aktarır. İstediğiniz teklifi kabul ederek kargonuzu en hızlı şekilde varış noktasına gönderebilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri Kargo, Birleşik Arap Emirlikleri Kargo, Almanya Kargo, Fransa Kargo, Hollanda Kargo, İngiltere Kargo, İtalya Kargo, Çin Kargo, Rusya Kargo, Avrupa Kargo, Asya Kargo, Amerika Kargo gönderimleriniz en hızlı şekilde teslim edilmektedir.