Ekspres Kurye Hizmetleri

Üzerinizde ki İş Yükünü Biz Alalım


Yeterince iş yüküyle uğraşıyorsunuz, ürün bulma, pazarlama, satış taktikleri, vergiler, ödemeler derken bir çok konuyu düşünüyorsunuz. 

Bunların yanında sipariş geldi, hazırlandı hangi ürün neredeydi kaç adet kalmıştı, kargoya teslim edildi mi diye düşünmenize gerek kalmasın.W7GO en hızlı ve güvenilir paket teslimatı ile sizlerle.Tüm sorularınıza  cevap bulabileceğiz ekip arkadaşlarımız ile birlikte yükünüzü  almaya hazırız.

Uluslararası Ekspres Kurye Servisi

W7GO olarak, yurt dışı kargolarınızı hızlı bir şekilde teslim ederken, uluslararası Ekspres Kurye hizmeti de vermekteyiz. Zarf, paket ve koli gibi gönderilerinizi en hızlı teslimatı, W7GO   ile sağlanmaktadır. Uluslararası kurye ihtiyacınızda, prosedürlere takılmadan hızlı teslimatlar için tüm müşterilerimize bu yöntemi öneriyoruz.Lojistik ihtiyaçlarınızı dilerseniz tek hizmet kapsamında dilerseniz tüm isteklerinizi yerine getirecek   yaklaşımla en doğru şekilde karşılayabileceğiniz uluslararası çözüm ortağınız olarak, ihtiyacınıza en uygun ve en ekonomik kombinasyonları oluşturmak ve tüm operasyon süreçlerini takip etmek için her zaman yanınızdayız.

Yurtdışına göndereceğiniz Ticari bir paketi veya yakınlarınıza göndereceğiniz bir kargoyu, sadece bir telefon ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıdan, kapıya ekspres kurye teslimatı için bizi aramanız yeterlidir.Ekonomik ve Ekspres servis seçeneklerine ulaşmasının yanı sıra fiyat aralığını da görebileceğiz W7GOsizlerin hizmetinde.

 

Uluslararası lojistikte, küçük kolilerden proje taşımacılığına, depodan tedarik zinciri yönetimine, parsiyel  yük taşımacılığından komple taşımaya kadar müşterilerimize özel ve mükemmel hizmet sunmak için çalışıyoruz. Değişen dünyada geliştirdiğimiz lojistik çözümlerimizle ticaretin geleceğini şekillendirmeyi hedefliyoruz.

W7GO olarak Türkiye'de lojistik sektörünün önde gelen oyuncularından biri olmak varlık sebebimiz. Amacımız, müşterilerimizin başarısını desteklemek, hedeflerine katkıda bulunmak ve geleceklerinde yanlarında olmak! Lojistik hizmetlerde çözüm odaklı yaklaşımın, uluslararası ticaret şirketlerine hizmet vermek için operasyonel deneyimin ve yerinde ve zamanında desteğin önemini biliyoruz!Müşterilerimizin kargosu kendi kargomuzdur, müşterilerimizin önceliği bizim önceliğimizdir..

Uluslararası Kargo Taşımacılığı (Ekspres Kurye Hizmeti) kapsamında taşınması yasak ve izne tabi ürünler listesini kontrol ediniz.