Kuzey Amerika Yurtdışı Kargo

En iyi kurye fiyatları

Kuzey Amerika'daki akraba, arkadaş veya iş ortaklarına gönderilen büyük gönderi akışlarının farkında olan W7GO ekibi, size bu bölgedeki en iyi ve en uygun maliyetli teslimat tekliflerini alma imkanı sunuyor. Ekonomiden Ekspres'e kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz, böylece ihtiyaçlarınız veya bütçeniz ne olursa olsun, gerçekten uygun fiyatlı bir çözüm bulacaksınız.

 

Güvenilir koli teslimatı

ABD ve Kanada'da gibi  ülkelerde uzun yıllardır sevkiyat yapan ve hızlı ve güvenli teslimat konusunda gerçek uzmanlar olan diğer dünyaca ünlü taşıyıcılarla işbirliği yapıyoruz. Size emanet ettikleri tek şey, uzun bir yol kat edecekleri için kolilerin paketlenmesidir. Bu nedenle, paketinizi paketlemek için biraz daha zaman ayırmaya ve paketin zarar görebileceği keskin kenarların olmadığından emin olmaya değer. Bizim gönderi hazırlama oku ipuçlarını içinde SSS bölümü ve artık parselin güvenliği konusunda endişe gerekecektir.

 

Sigortalı parseller

Özellikle sizin için maddi ve manevi olarak pahalıysa, paketinizi kuryeye teslim ettikten sonra endişelenebileceğinizi anlıyoruz. Hizmetlerimizi kullanarak artık bunun için endişelenmenize gerek yok! Tüm paketlerimizde, çevrimiçi rezervasyon sırasında ek olarak geliştirilebilecek standart bir kapak bulunur. Ayrıca kargonuzu istediğiniz zaman online olarak takip edebileceksiniz . Web sitemizdeki kargo takip alanına takip numaranızı girin, kargonuzun ne zaman, nerede tarandığını ve kimin imzaladığını anında görebileceksiniz. 

Gümrük faturanızı doldurmakta zorlanıyor musunuz? Rezervasyon sırasında bu belge için gerekli bazı bilgileri sağlamanız istenecektir. Bundan sonra, Gönderi etiketleri ile birlikte gelen bu faturayı yazdırmanız, imzalayıp koliye yapıştırmanız ve kuryeyi beklemeniz yeterlidir. Her zaman gönderiniz güvenli bir şekilde teslim edilecektir.