Asya Yurtdışı Kargo

ASYA KITASINA KARGO GÖNDERİMİ

Hong Kong'a veya Japonya'ya bir paket mi göndermeniz gerekiyor? Ya da belki Çin'den veya Tayvan'dan ülkenize ithal etmeniz veya hatta birkaç Asya ülkesi arasında iletmeniz mi gerekiyor? W7GO  ile çok kolay . Teklif alın ve ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun teslimatı seçin.

 

Kolay uluslararası paket teslimatı

Uluslararası teslimatın karmaşık olması gerekmez. Paket hazırlama, sigorta veya teslimatın belirli yönlerinden emin değilseniz veya Gümrük faturalarını doldurmak için yardıma ihtiyacınız varsa, çevrimiçi yanıt arayarak zaman kaybetmeyin  bunun yerine  SSS bölümümüzü ziyaret edin  veya doğrudan bizimle iletişime geçin. İhtiyacınız olan tüm gerekli bilgileri anında sağlayacağız.

 

Teslimatı istediğiniz zaman takip edin

Bazen yurtdışına bir paket gönderirken, özellikle geçmişte olumsuz bir deneyim yaşadıysanız, üzerindeki kontrolünüzü kaybetmiş gibi hissedebileceğinizi anlıyoruz. Paketinizi ayrıca sigortalayabileceğinizi ve sağlanan takip numarasını  kullanarak teslimat sürecini kapıdan kapıya izleyebileceğinizi garanti ediyoruz  . Gönderinizden tamamen emin olmak için, doğru şekilde paketlendiğinden emin olun ve nasıl doğru bir şekilde yapılacağına dair ipuçlarına ve çizimlere ihtiyacınız varsa paket paketleme sayfamızı ziyaret edin .