Avrupa Yurtdışı Kargo

AVRUPA'YA HIZLI VE EKONOMİK PAKET TESLİMATLARI 

Dünyaca ünlü taşıyıcı şirketlerle uzun vadeli işbirliği, Avrupa'daki paket teslimatlarını iyileştirmemize olanak sağlıyor.Mükemmel müşteri hizmetleri, son derece hızlı teslimat ve güvenilirlik konusunda itibarlarını kazanmıştır, bu nedenle, gönderilerinizi varış noktasına güvenli ve zamanında teslim etmek ve mükemmel müşteri hizmetleri için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını bilerek, bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz.

 

Teslimatı istediğiniz zaman takip edin

Herhangi bir ulusal taşıyıcının aksine, ortaklarımız ayrıntılı bir kargo takip seçeneği sunar. W7GO teslimat hizmeti sipariş ettiğinizde , kargonun teslim alınmasından teslimatına kadar teslimatın her aşamasını takip edebilmeniz için size bir takip numarası verilecektir. Tüm gönderiler, ek olarak geliştirilebilen standart bir kapsama sahiptir. Böylece, paketinizin güvenliği ve konumu ile tahmini teslimat tarihi konusunda tamamen güvende hissedebilirsiniz. Bu, özellikle sevkiyatın belirli bir günde, örneğin önemli bir iş toplantısından önce veya birinin doğum gününde teslim edilmesi gerektiğinde kullanışlıdır.

 

Herhangi bir Avrupa ülkesine paket teslimatı

İspanya, Fransa, Büyük Britanya, Almanya veya başka herhangi bir Avrupa ülkesine ve hatta birkaç Avrupa ülkesine, örneğin İrlanda'dan İsveç'e giden veya bu ülkelerden yapılan sevkiyatlar ortaklarımız tarafından teslim edilecektir ancak  bunu sağlamak için dikkatli bir şekilde paketlemeniz gerekir. nakliye işlemi sırasında hasarsız kalacağını. Paket hazırlama konusunda bazı ipuçlarına ihtiyacınız varsa, lütfen SSS  bölümümüzü ziyaret edin  veya Canlı Destek üzerinden bizimle iletişime geçin    bu süreçte size rehberlik edeceğiz.