Sık Sorulan Sorular

Gönderilerinizi, size verilen AWB numaranız ile w7go.com sayfası aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Gönderinizin operasyonel işlemi yapılmamış ise https://uygulama.w7go.com adresinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra "Destek" menüsünden müşteri temsilcinize gönderi detaylarını bildirerek değişiklik yapabilirsiniz.

Operasyonel süreçteki kullanılan araçların kapı boyutlarından dolayı, bir gönderinin herhangi bir boyutunun 120 cm'i geçmemesi gereklidir. Daha büyük gönderilerinizin taşınması için W7GO müşteri temsilciniz ile irtibata geçebilirsiniz.

Hayır, W7GO'ya üye olduğunuz süre boyunca gönderileriniz haricinde bir ücret ödemezsiniz.

Evet. W7GO'da hem kurumsal, hem bireysel üyelik açabilirsiniz.

Buraya tıklayarak, üyelik formunu doldurduktan sonra, mailinize gelen aktivasyon linkine tıklayıp, gerekli evrakları sisteme yükleyerek üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Evraklarınızın incelenmesinin ardından üyeliğiniz onaylanarak tarafınıza mail ile bildirilecektir. Daha sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile birlikte sisteme giriş yaparak W7GO avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Üyeliğinizi tamamladıktan sonra bir (1) iş günü içerisinde üyeliğiniz onaylanarak tarafınıza mail ile bildirilir.

W7GO Uygulaması üzerinden kredi kartı / banka kartınız ile online olarak ödeyebileceğiniz gibi, havale ve eft ile de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Size özel olarak hazırlanmış fiyat listelerimiz ile W7GO uygulaması üzerinden istediğiniz zaman tüm gönderilerinize ait fiyatları sorgulayabilir ve size özel fiyatlarla dilediğiniz zaman gönderinizi çıkabilirsiniz.