Ekonomik Teslimat

W7GO  olarak tüm üyelerimize en uygun fiyatları vermek için, onlarca fiyat listesi arasında en uygun olanları güncel bir şekilde uygulamamıza entegre ediyoruz. Bu sayede 200'den fazla ülkeye, hızlı ve güvenli gönderim yapmanın yanında en ekonomik şekilde gönderilerinizi çıkartıyoruz. Tüm fiyat listeleri detaylı bir şekilde incelenerek, en uygun rotalar her müşterimiz için ayrıca oluşturulup, çalıştığınız bölge için en uygun fiyatları sizler için hazırlıyoruz.

İster Türkiye'den Avrupa, Amerika, Asya, Afrika, Avustralya dahil tüm kıtalarda ki 200'den fazla ülkeye kargonuzu gönderin, isterseniz yurtdışından Türkiye'ye gönderinizi getirtin. W7GO her durum için size en uygun fiyat kombinasyonlarını hazırlar ve tüm değişiklikleri güncel olarak tarar. Uluslararası gönderi yaparken en uygun fiyatları bulmak W7GO fiyat sorgulama sihirbazı ile oldukça kolaydır. Sizi karmaşık listelerden kurtarır ve belirttiğiniz rotadaki en uygun fiyat ve servisleri yine sizin için sunar. Bu süreçte yapmanız gereken tek şey, gönderinizin tartı ve hacim ağırlıklarını girerek fiyatları incelemek. Geri kalan her şeyi W7GO sizin için halleder.

W7GO; teknolojik ürünler, numuneler, ithalat ve ihracat ürünleri, yedek parçalar, sanayi malzemeleri, gıda ürünleri, evraklar ve dökümanlar, matbu ürünler, mobilya, ofis eşyaları, ev tekstili, elbise ve giyim, tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesualar, bijuteri ürünleri, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, otomotiv ve yedek parçalar, araba parçaları, bebek ürünleri,  mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, koli, paket, çuval, sandık paletli ürünler, hediyelik ürünler, kişisel eşyalar olmak üzere evrak ve doküman gibi tüm belgeleri taşıyoruz. Kısaca yasal olarak taşınması yasaklanmamış tüm imalat ve bireysel paketleri gönderiyoruz.