Ukrayna Kargo Gönderimi

UKRAYNA EKONOMİK VE HIZLI KURYE FIRSATLARI 

Uluslararası paket teslimatları çok mu karmaşık görünüyor? W7GO   ekibi ile Ukrayna'ya koli göndermek basit ve hızlı hale geldi. Paketinizin ayrıntılarını ve varış ülkesini girerek hızlı teklifimizi deneyin ve ortaklarımız tarafından sunulan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapın   ekspres teslimat kuryeleri parselleriniz 1 ila 3 iş günü içerisinde Ukrayna'ya ulaşacaktır.W7GO   sunduğu teslimat kapıdan kapıya. Bu bir kuryenin gönderinizi belirttiğiniz adresten alacağı ve doğrudan alıcıya teslim edeceği anlamına gelir. Bu arada gönderiniz deneyimli ortaklarımızın ellerinde olduğu için içiniz rahat olsun. 
 Parselinizin nerede olduğunu mu merak ediyorsunuz? Bizimle yaptığınız her pakette, gönderinizin tüm yolculuğunu çevrimiçi olarak takip etmenizi sağlayan bir takip numarası vereceğiz. Bir paketi teslim alındığı andan Ukrayna'ya teslim edilene kadar takip edebilirsiniz.

Önemli bilgi

Ukrayna'ya gönderi gönderirken, Ukrayna'nın AB dışı bir ülke olduğunu ve paketinizin gümrükten geçeceğini unutmayın. Olası gecikmeleri önlemek için lütfen gümrük bilgilerini doldururken olabildiğince ayrıntılı bilgi verin. Ve Ukrayna'daki alıcınızdan vergi ve harçların uygulandığı bir paket değeri sormanız her zaman iyidir. Gümrük faturasının nasıl doldurulacağıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen SSS bölümümüzü ziyaret edin veya Canlı Destek ile bizimle iletişime geçin .


Neden bugün hizmetlerimizi denemiyorsunuz? Teslimat fiyatını belirterek başlayın.