İstanbul Kargo Gönderimi

İstanbul Gönderi Hizmeti

W7GO kargo taşımacılığında sunduğu teknolojik olanakların yanı sıra güleryüzlü, özenli ve disiplinli hizmet anlayışı ile kargo taşımacılığına farklı bir vizyon ve boyut kazandırmıştır. Geçmişten gelen tecrübelerini bugünün olanaklarıyla birleştirerek geleceği tesis eden W7GO sürekli olarak gelişen ve değişmekte olan dünyanın ve şirketlerin ihtiyaçlarına uygun taşıma çözümleri sunarak taşınırlarınızı güvenle bir yerden başka bir yere hızla ulaştırır. İstanbul için özel kargo taşımacılığı hizmeti veren firma; kendi bünyesi içerisinde yer alan özel taşıma filosu ile online satış siteleri başta olmak üzere küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlere ait gönderileri zamanında, doğru adrese ve sağlıklı bir şekilde teslim ederek şirketinizin işletme yükünü hafifletir. Müşterilerinize gönderileri zamanında ulaştırmanın keyfini yaşamanızı sağlayan W7GO için müşteri memnuniyeti esastır. Müşterilerinize taahhüt ettiğiniz süre zarfında gönderilerinizin ulaşması, hem müşterilerinizin memnuniyeti hem de işletmenizin büyümesi açısından oldukça önemlidir. Firmaların ve bireysel müşterilerin  kurumsal kargo taşıyıcısı olanW7GOkendi filosunun yanı sıra diğer kargo şirketlerinin taşıyıcı filoları ile de size en iyi hizmeti verir. Hizmet yapısındaki mükemmel işleyiş sayesinde siz kargolarınızın peşinden değil; kargolarınız sizin peşinizden koşar. Eğer, fiyat bakımından en uygun kargo taşımacılığının yanı sıra aynı zamanda en hızlı kargo hizmeti sunan bir kargo şirketine ihtiyacınız varsa, kaliteli hizmet veren kargo şirketleri arasında yer alan W7GO firması, bulabileceğiniz en iyi kargo şirketi olabilir. 

 İstanbul Gönderi  Teslimatı 

 Sizlerde uzayan teslimat günlerinden ve hasar görmüş paketlerden sıkıldınız mı? W7GO ile tüm bu olumsuzluklara son veriyoruz. Paketlerinizi evinizden alarak istediğiniz adrese teslimatını özenle gerçekleştiriyoruz. Hizmet birimlerimize teslim ettiğiniz gönderileriniz W7GO güvencesiyle emniyetli şekilde taşınarak alıcılarına teslim edilir. Gönderinizin hangi aşamada olduğunu ve teslimat durumunu internet sitemizin gönderi sorgula bölümünden takip edebilirsiniz.W7GO hizmetleri bunlarla sınırlı kalmıyor sizlere birçok fiyatı da aynı anda görme imkanı sağlıyor.Sağladığımız hizmetlere birlikte göz atalım.

SAĞLADIĞIMIZ HİZMETLER

  • Uzman operasyon ekibi ile kusursuz paketleme
  • Kapınızdan paket alımı
  • Alıcı ve göndericiyi sms ile bilgilendirme
  • Anında müdahale hizmeti
  • Tüm fiyatları aynı anda görebilme imkanı

 

İstanbul'a 2 ila 3 günde sorunsuz paket teslimatı için W7GO ile artık çok kolay.Tek tıkla servis seçeneklerini fiyat aralığını görme imkanı sağlayan W7GO müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak paketlere anında müdahale etme imkanını da beraberinde getiriyor.