Bulgaristan Kargo Gönderimi

KAPIDAN KAPIYA EKONOMİK VE GÜVENİLİR TESLİMAT 

Bulgaristan'daki iş ortağınıza önemli belgeleri göndermeyi mi unuttunuz? Endişelenme. Sadece siparişinizi bizimle verin ve sizin için gerçekleştirelim. 
 Dünyanın birçok ülkesinde güvenilir kapıdan kapıya teslimat hizmetleriyle tanınan ve sektör lideri olan W7GO  size basit ve hızlı bir uluslararası teslimat sunuyoruz  .  Ekspres kuryeler ile birlikte paketiniz 1 ila 2 iş günü içerisinde Bulgaristan'a ulaşacaktır. Hızlı teklifimize paketinizin boyutunu ve ağırlığını girin ve mevcut çeşitli teslimat seçeneklerinden birini seçin. Bulgaristan'a gönderiler Ekspres veya Ekonomi hizmeti kullanılarak gönderilebilir. Daha hızlı teslimat için Ekspres sipariş edin veya ekstra para kazanmak için Ekonomi sipariş edin. Verilen nakliye etiketlerini kutuya (veya zarfa) yapıştırın ve kuryelerin gelmesini bekleyin.

Kullanışlı bilgiler mevcut

Kurye hizmetlerini ilk kez kullanıyorsanız, şimdi hangi adımları atacağınızı bilemeyebileceğinizi anlıyoruz, ancak size yardımcı olmak ve süreci olabildiğince sorunsuz hale getirmek için buradayız. Lütfen paketinizin size geri dönmesini önlemek için önce yasaklı ürünler listesi ve paketinizin yolculuğa dayanmasını sağlamak için paketleme ipuçlarımızı okuyun  ve başka bir yardıma ihtiyacınız olursa lütfen Canlı Destek  ile bizimle iletişime geçin .
 

Tereddüt etme. Hemen Bulgaristan'a kargo siparişinizi verin ve akrabalarınızı, arkadaşlarınızı veya iş ortaklarınızı şaşırtın!