single-image

W7GO ile
E-Ticaret Danışmanlığı

Ürünleriniz ve hizmetleriniz doğru kişilere ulaşsın. W7GO e-ticaret danışmanları ile hem ürünlerinizi doğru pazarlara taşıyın, hem de gönderileriniz 220'den fazla ülkeye zahmetsizce ulaşsın!
İçerikler
  • E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?
  • E-Ticaret Danışmanları Neler Yapar?
  • Markanızın Ulaşılabilirliği Nasıl Arttırılır?
E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?

Günümüzde e-ticaret markalarının takip etmesi gereken çok şey var - en son teknolojiler, makine öğrenimi tabanlı otomasyon araçlarının penetrasyonu, fütüristik platformlar ve dijital kanallar, gelişen iş stratejileri ve müşteri deneyimini yönetmek için yapay zeka algoritmaları. Bu kadar hızlı değişen bir e-ticaret ve teknoloji ortamı karşısında, işinizin etkisini en üst düzeye çıkarmak için iyi tanımlanmış bir dijital stratejiye sahip olmak vazgeçilmezdir.

Sadece mükemmel tavsiyeler vermekle kalmayıp aynı zamanda görevleri sizin üzerinizden alıp sizden daha hızlı ve daha iyi tamamlayabilen geniş bir bilgi birikimine sahip W7GO e-ticaret danışmanları var!

E-Ticaret Danışmanları Neler Yapar?

Bir e-ticaret danışmanı, e-ticaretle ilgili ilk elden bilgi ve tavsiyeler sunabilen bir profesyoneldir. Bu e-ticaret uzmanları, pazarlama stratejisi ve dönüşüm optimizasyonundan kullanıcı deneyimine kadar her konuda iş danışmanlığı sağlamak için yıllara dayanan deneyimlerini ödünç veriyor. Bazı durumlarda, işi sizin için sözleşmeli olarak serbest çalışan olarak yapabilirler. Tamamlamak için bir e-ticaret danışmanı tutabileceğiniz bazı projelere bakalım.

Dönüşüm oranlarınız zorlanıyorsa, bazı e-ticaret danışmanlığı uygun olabilir. Danışman, mevcut çevrimiçi mağazanıza göz atabilir ve dönüşüm oranlarınızı iyileştirmenin doğru yolunu bulmak için testler yapabilir. Sorun arka uçta veya müşteri tarafında görmediğiniz bir şey olabilir. Ne olursa olsun, bir danışman sorunu tanımlayabilecek ve e-ticaret işinizi iyileştirme yolunda ilerletmek için uygulanabilir tavsiyelerde bulunabilecektir.

E-ticaret danışmanlık hizmetleri ve pazarlama danışmanları, ister arama motoru ister sosyal medya platformu için olsun, reklamlarınızı başlatmanıza ve hatta yayınlamanıza yardımcı olabilir. Reklamlar başlatıldıktan sonra danışman, performanslarını düzenli olarak izleyebilecek ve genel bir pazarlama kampanyasının parçası olarak reklam veya sosyal medya stratejinizde gerekli ayarlamaları yapabilecektir. Harika bir reklam oluşturmak, yapabilecekleri işin bir kısmıdır, ancak satış hunileri ve takipleri geliştirmek ve bir danışmanın gerçekten yardımcı olabileceği başka bir alan.

Ulaşılabilirlik Nasıl Arttırılır?

Bir e-ticaret danışmanı, mevcut ürün teklifinize bakabilecek ve yapmanız gereken iyileştirmeleri belirleyebilecektir. Çevrimiçi işinize fayda sağlayacak ve hedef kitlesini genişletecek tamamen yeni bir ürün geliştirmenize bile yardımcı olabilirler. Ayrıca tüm ürünlerinize cazip fiyat noktaları koymak için sizinle birlikte çalışabilirler.

Gerekirse bir danışman, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak daha iyi anlaşmalar, farklı ürünler veya daha akıcı bir teslimat zaman çizelgesi elde etmek için tedarikçilerle pazarlık yapmanıza yardımcı olabilir. Çoğu zaman, tedarikçilerle ilgili sorunlar, ürünlerini tedarik ettikleri yerden kaynaklanır ve bu, danışmanın da yardımcı olabileceği bir şeydir.

Bir e-ticaret danışmanı, iş geliştirme için yeni fırsatlar da dahil olmak üzere işinize dışarıdan bir bakış açısı sunabilecektir. Danışman, yeni sertifikalar kazanmanız veya hem e-ticaret mağazanızı hem de genel işinizi geliştirmenize yardımcı olacak kurslar almanız için size rehberlik edecek bir yol haritası oluşturabilir.